Agnieszka Glasenapp / Doradca

Agnieszka Glasenapp

Stanowisko
Property Advisor

Miasto
Warszawa

Dzielnica
Mokotów

Języki
Angielski, francuski

Telefon
503-826-162

E-mail
glasenapp@lloydproperties.pl

Stanowisko
Property Advisor

Miasto
Warszawa

Dzielnica
Mokotów

Języki
Angielski, francuski

Telefon
503-826-162

E-mail
glasenapp@lloydproperties.pl

ZAWODOWO

Z wykształcenia jestem magistrem sztuki, ukończyłam warszawską Akademię Sztuk Pięknych, studiowałam również w Wielkiej Brytanii.

Moje studia artystyczne uzupełniłam podyplomowymi studiami menedżerskimi na SGH.

Przez dekadę związana byłam z edukacją międzynarodową, a od ostatnich pięciu lat działam na samorządowym gruncie kultury i edukacji współpracując głównie z mieszkańcami Mokotowa i jego okolic.

To właśnie z Mokotowem jestem związana od ponad 20 lat. Tutaj żyję i pracuję, cenię lokalny charakter tej dzielnicy i aktywną społeczność.

Moje zainteresowanie nieruchomościami zaczęło się naturalnie rozwijać przez zamiłowanie do architektury miejskiej, w szczególności modernistycznej (dwudziestolecie międzywojenne) i socrealistycznej (lata 50te), charakterystycznej dla Mokotowa.

Interesują mnie również nowe inwestycje i rewitalizacje.

Przykładam wagę do formy i funkcjonalności. Zajmuję się również aranżacją wnętrz, projektowaniem mebli oraz przygotowaniem nieruchomości zarówno do wynajmu jak i sprzedaży.

Dzięki współpracy z Lloyd Properties rozwijam kompetencje w branży nieruchomości ucząc się u najlepszych specjalistów na rynku.

PRYWATNIE

Urodziłam się w Warszawie, z którą moja rodzina związana jest jeszcze od czasów przedwojennych.

Współtworzę pracownię artystyczną Hoża 51. Interesuję się sztuką, a w szczególności malarstwem Edwarda Hoppera, Davida Hockneya i Andrzeja Wróblewskiego. Moi ulubieni architekci to Juliusz Żórawski, Antoni Jawornicki, Frank Lloyd Wright i Daniel Libeskind.

Lubię podróżować, w szczególności do Grecji. W wolnych chwilach gram w tenisa, który jest niezmiennie moją ulubioną dyscypliną sportu.