Anna Firląg / Doradca

Anna Firląg

Stanowisko
Property Expert & Manager

Dzielnica
Mokotów

Rejon
Stary Mokotów

Języki
francuski, angielski

Telefon
533-300-909

E-mail
firlag@lloydproperties.pl

Stanowisko
Property Expert & Manager

Dzielnica
Mokotów

Rejon
Stary Mokotów

Języki
francuski, angielski

Telefon
533-300-909

E-mail
firlag@lloydproperties.pl

1251

obejrzanych
mieszkań

2316

obsłużonych
klientów

ZAWODOWO

Współpraca z Lloyd Properties to kontynuacja wcześniej obranej przeze mnie drogi: podczas studiów w Szkole Głównej Handlowej wybrałam specjalizację Rynek Nieruchomości i Zarządzanie Projektami.
Jestem ekspertem odpowiedzialnym za Mokotów. Każdego dnia odwiedzam kilka nowych nieruchomości po to, aby na bieżąco informować klientów o tym, które z nich będą dobrą,  a które doskonałą lokatą kapitału. Mokotów - tu się urodziłam, wychowałam i chodziłam do szkoły.
Osobisty sentyment nie przeszkadza mi w ocenie walorów tej części miasta. Niepowtarzalny klimat cichych uliczek, liczne i zadbane parki, sklepy, kluby, kawiarnie, restauracje. Metro i linie tramwajowe to gwarancja doskonałej komunikacji ze wszystkimi częściami miasta. Słowem - znajdą tu Państwo wszystko, co konieczne do komfortowego życia.

PRYWATNIE

Jeżeli lubią Państwo filmy Woodego Allena i humor Monty Pythona - mamy wspólną pasję. W głowie gra mi Red Hot Chilli Peppers, The Offspring i The White Stripes. W wolnych chwilach przeglądam blogi kulinarne i fotograficzne.
Sama chętnie fotografuję. Uwielbiam wszelkie książki kryminalne i prozę Johna Irvinga. Od kilku lat regularnie praktykuję jogę Iyengara, w której najistotniejsze są nieustający rozwój i dokładność. To wartości bardzo cenione przeze mnie w życiu osobistym.

Zobacz film