Halina Karpińska / Doradca

Halina Karpińska

Stanowisko
Property Expert

Dzielnica
Wola, Ochota, Śródmieście

Rejon
Wola, Śródmieście

Języki
angielski

Telefon
533-300-907

E-mail
karpinska@lloydproperties.pl

Stanowisko
Property Expert

Dzielnica
Wola, Ochota, Śródmieście

Rejon
Wola, Śródmieście

Języki
angielski

Telefon
533-300-907

E-mail
karpinska@lloydproperties.pl

1359

obejrzanych
mieszkań

1288

obsłużonych
klientów

ZAWODOWO

Analizy rynku nieruchomości, wyszukiwanie perełek inwestycyjnych oraz katalogowanie wszystkich dostępnych w danej chwili mieszkań to tylko część moich obowiązków związanych z pracą w dzielnicy Śródmieście.
Budynki ze szkła i stali otoczone blokami zbudowanymi w latach sześćdziesiątych w towarzystwie nielicznych kamienic, które przetrwały II Wojnę Światową - to w pigułce obraz „mojej dzielnicy”. Centralne położenie, doskonała komunikacja, biznes ruch, gwar ulic zapełnionych setkami przechodniów oraz spokojne enklawy naszego City to wszystko sprawia, że kocham swoją pracę. Znam większość dostępnych na tym terenie nieruchomości oraz dane wynikające z analiz cen transakcyjnych z kilku ostatnich lat. Inwestowanie w nieruchomości w mojej asyście to miła przygoda.

PRYWATNIE

Jestem kinomaniakiem otwartym na relacje z innymi i na aktywne formy spędzania czasu wolnego. Uwielbiam góry. Po zejściu ze szlaku zdejmuję traperki i ruszam na parkiet w rytmie salsy.
W chłodne wieczory towarzyszy mi zapach kawy, przy utworach Dire Straits i Dave Matthews Band. Ponad wszystko cenię sobie spotkania z przyjaciółmi oraz podróże w ich towarzystwie. Na moim nocnym stoliku zawsze znajduje się dobry kryminał.

Zobacz film