Halina Karpińska / Doradca

Halina Karpińska

Stanowisko
Property Expert

Dzielnica
Wola, Śródmieście

Rejon
Wola, Śródmieście

Języki
angielski

Telefon
533-300-907

E-mail
karpinska@lloydproperties.pl

Stanowisko
Property Expert

Dzielnica
Wola, Śródmieście

Rejon
Wola, Śródmieście

Języki
angielski

Telefon
533-300-907

E-mail
karpinska@lloydproperties.pl

1453

obejrzanych
mieszkań

1480

obsłużonych
klientów

ZAWODOWO

Analizy rynku nieruchomości, wyszukiwanie perełek inwestycyjnych oraz katalogowanie wszystkich dostępnych w danej chwili mieszkań to tylko część moich obowiązków związanych z pracą w dzielnicy Śródmieście.
Budynki ze szkła i stali otoczone blokami zbudowanymi w latach sześćdziesiątych w towarzystwie nielicznych kamienic, które przetrwały II Wojnę Światową - to w pigułce obraz „mojej dzielnicy”. Centralne położenie, doskonała komunikacja, biznes ruch, gwar ulic zapełnionych setkami przechodniów oraz spokojne enklawy naszego City: to wszystko sprawia, że kocham swoją pracę. Znam większość dostępnych na tym terenie nieruchomości oraz dane wynikające z analiz cen transakcyjnych z kilku ostatnich lat. Inwestowanie w nieruchomości w mojej asyście to miła przygoda.

PRYWATNIE

Jestem kinomaniakiem otwartym na relacje z innymi i na aktywne formy spędzania czasu wolnego. Uwielbiam góry. Po zejściu ze szlaku zdejmuję traperki i ruszam na parkiet w rytmie salsy.
W chłodne wieczory towarzyszy mi zapach kawy, przy utworach Dire Straits i Dave Matthews Band. Ponad wszystko cenię sobie spotkania z przyjaciółmi oraz podróże w ich towarzystwie. Na moim nocnym stoliku zawsze znajduje się dobry kryminał.

Zobacz film