Izabella Pol / Doradca

Izabella Pol

Stanowisko
Property Expert

Dzielnica
Śródmieście

Rejon
Muranów

Języki
angielski, niemiecki, hiszpański

Telefon
668-813-946

E-mail
pol@lloydproperties.pl

Stanowisko
Property Expert

Dzielnica
Śródmieście

Rejon
Muranów

Języki
angielski, niemiecki, hiszpański

Telefon
668-813-946

E-mail
pol@lloydproperties.pl

233

obejrzanych
mieszkań

605

obsłużonych
klientów

ZAWODOWO

Studia w Szkole Głównej Handlowej skierowały moją uwagę na rynek nieruchomości. Nie chcąc pozostać jedynie teoretykiem, swoje wykształcenie postanowiłam połączyć z życiem zawodowym.
Specjalizuję się sprzedażą mieszkań na warszawskim Muranowie. Tutaj też mieszkam, dzięki czemu z całą pewnością mogę potwierdzić, że Muranów to idealne miejsce do życia. Muranów to rejon Śródmieścia przeznaczony dla osób ceniących sobie komfortowe połączenie z Centrum oraz różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu. Historia samego rejonu sprawia, że znajdziemy tu spójną zabudowę budynków z cegły, wiele ciekawych obiektów architektonicznych na czele z Muzeum Polin czy Pałacem Krasińskich. Z przyjemnością przybliżę Państwu walory Muranowa i spróbuję pomóc w wyborze odpowiedniego mieszkania.

PRYWATNIE

Studentka studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej, wykładowca, pasjonatka rynku dóbr luksusowych oraz inwestycji alternatywnych. Największą przyjemność sprawiają mi podróże – im dalej, tym lepiej. Nie odmawiam nigdy spotkań ze znajomymi oraz gotowania po godzinach. W sezonie zimowym, dodatkowych porcji adrenaliny dostarcza mi snowboard. Zamiłowanie do aranżacji wnętrz sprawiło, że w nielicznych wolnych chwilach tworzę – obecnie drewniane stoły.