Jacek Kustusch / Doradca

Jacek Kustusch

Stanowisko
Property Expert

Dzielnica
Mokotów

Rejon
Dolny Mokotów

Języki
angielski

Telefon
533-340-312

E-mail
kustusch@lloydproperties.pl

Stanowisko
Property Expert

Dzielnica
Mokotów

Rejon
Dolny Mokotów

Języki
angielski

Telefon
533-340-312

E-mail
kustusch@lloydproperties.pl

765

obejrzanych
mieszkań

1275

obsłużonych
klientów

ZAWODOWO

Ciekawość życia przyniosła mi różnorodne doświadczenia zawodowe, zaprowadziła mnie w te znane i bardziej egzotyczne zakątki świata. Ale to tu w Warszawie, a dokładniej na Dolnym Mokotowie, jest mój dom.
To właśnie tu stawiałem swoje pierwsze kroki w stolicy i to ta dzielnica stała się moja oazą. Praca w Lloyd Properties okazała się strzałem w dziesiątkę - dzięki niej mogę w pełni rozwijać swoje pasje i zainteresowania tematyką inwestycyjną w sferze nieruchomości. Dolny Mokotów jest dla mnie ciekawym wyzwaniem zawodowym. Jego pozytywna przemiana na początku XXI w. stała się dla mnie inspiracją i siłą napędową, by zachęcać do osiedlania się w tym zakątku Warszawy. Natrafimy tu na pamiątki PRL-u, ale są też nowe biurowce i apartamentowce. Te w sąsiedztwie Łazienek należą do najatrakcyjniejszych w Warszawie, wręcz onieśmielających swym kunsztem. Osobiście wierzę w potencjał tego miejsca i z niecierpliwością czekam na jego kolejne odsłony oraz rozwój. Mam nadzieję, że Państwo, jako przyszli mieszkańcy tego rejonu, będą ze mną doświadczać tych zmian.

PRYWATNIE

Dla znajomych „gadżeciarz” – wielbiciel wszelkich nowinek technicznych, o których mógłby opowiadać godzinami. O sobie lubi myśleć jako polski Federer na korcie lub też król merengue na parkiecie. Latem można go spotkać na windsurfingu, zimą na snowboardzie. Pasjonuje go giełda, finanse i inwestycje. Swoje marzenie muzyczne zwieńczył na koncercie U2 na Florydzie, gdzie także po mistrzowsku opanował sztukę smażenia amerykańskich pancake’ów. Ale to za owoce morza i kieliszek szlachetnego wina dałby się pokroić. Co ciekawe i... ku zadowoleniu płci przeciwnej - abslotuny miłośnik zakupów. Będzie świetnym kompanem w wędrówce po nowy dom.

Zobacz film