Klaudia Koper / Doradca

Klaudia Koper

Stanowisko
Property Advisor

Miasto
Warszawa

Dzielnica
Wola

Języki
Norweski

Telefon
512-594-132

E-mail
koper@lloydproperties.pl

Stanowisko
Property Advisor

Miasto
Warszawa

Dzielnica
Wola

Języki
Norweski

Telefon
512-594-132

E-mail
koper@lloydproperties.pl

ZAWODOWO

Doświadczenie zawodowe rozpoczęłam będąc jeszcze studentką filologii norweskiej, zajmowałam się sprzedażą oraz makijażem.

Po ukończeniu studiów, to właśnie możliwość posługiwania się językiem norweskim na co dzień stała się moją główną motywacją przy wyborze stanowiska.

Zanim trafiłam do nieruchomości, pracowałam jako księgowa oraz wsparcie IT na norweskich rynkach. Pozwoliło mi to zrozumieć i przypomnieć sobie, że jednym z najistotniejszych dla mnie aspektów pracy jest kontakt z drugim człowiekiem.

Czerpię radość i satysfakcję z nawiązywania relacji oraz pomocy przy podejmowaniu istotnych decyzji, jednocześnie pamiętając o indywidualizmie potrzeb i sytuacji. Szczerość, zrozumienie oraz klarowność komunikacji uważam za absolutne fundamenty relacji międzyludzkich.

W Lloyd Properties sprawuje pieczę nad dzielnicą rozwijającą się w błyskawicznym tempie, a zarazem będącą pełną kontrastów – warszawską Wolą.

PRYWATNIE

Mam to szczęście, że moje wykształcenie zbiegło się z zainteresowaniami, które oscylują wokół Skandynawii.

Szczególną sympatią darzę skandynawski film oraz design.

Poza tym, moim hobby są zapachy, a rozwijanie tej pasji pomogło mi poszerzyć horyzonty. Moją ulubioną formą aktywności jest yoga oraz miejskie spacery, oczywiście ze słuchawkami w uszach.