Krystian Figurski / Doradca

Krystian Figurski

Stanowisko
Property Expert & Manager

Dzielnica
Mokotów

Rejon
Służew

Języki
angielski

Telefon
533-300-914

E-mail
figurski@lloydproperties.pl

Stanowisko
Property Expert & Manager

Dzielnica
Mokotów

Rejon
Służew

Języki
angielski

Telefon
533-300-914

E-mail
figurski@lloydproperties.pl

872

obejrzanych
mieszkań

1787

obsłużonych
klientów

ZAWODOWO

Od gastronomii, poprzez grafikę komputerową, bankowość aż po Lloyd Properties. Jest taka zasada, która mówi, że „w życiu należy spróbować wszystkiego”, a ja jestem klasycznym przykładem tego, że to po prostu popłaca. Paradoksalnie na moje szczęście nigdy wcześniej nie mogłem się zdecydować, co chcę tak naprawdę robić.
Szereg zainteresowań sprawił, że teraz mogę skutecznie doradzać na rynku nieruchomości na warszawskim Służewcu – a więc sportowym i towarzyskim sercu stolicy lat 30-tych. Chyba nikomu nie trzeba przybliżać tego urokliwego miejsca, niesamowitych terenów rekreacyjnych i towarzyszącej im magii wyścigów konnych. To właśnie ta niezwykła przeszłość, a zarazem bardzo duży potencjał inwestycyjny zapewniają mi każdego dnia dużą dawkę pozytywnej energii.

PRYWATNIE

Na co dzień jestem zwolennikiem aktywnego spędzania wolnego czasu. Tak naprawdę to chwytam się wszystkiego, co się z tym wiąże i pomaga uniknąć monotonii życia codziennego. Sport, a w szczególności piłka nożna, to coś, co towarzyszy mi od zawsze, a więc chętnie gram, oglądam i wybieram się na piłkarskie stadiony.
Jedyna rzecz, która jest mnie w stanie od tego odciągnąć, ale niekiedy także łączyć jedno z drugim to… podróże. Wcale nie muszą to być starannie zaplanowane, egzotyczne wycieczki, a raczej spontaniczne wypady z garstką nieprzypadkowych osób, zostawiające za sobą bezcenne wspomnienia. Bez nich życie straciłoby dla mnie sens.

Zobacz film