Michał Wleklik / Doradca

Michał Wleklik

Stanowisko
Property Expert & Manager

Dzielnica
Praga Południe

Rejon
Gocław

Języki
hiszpański, angielski

Telefon
533-300-908

E-mail
wleklik@lloydproperties.pl

Stanowisko
Property Expert & Manager

Dzielnica
Praga Południe

Rejon
Gocław

Języki
hiszpański, angielski

Telefon
533-300-908

E-mail
wleklik@lloydproperties.pl

1007

obejrzanych
mieszkań

1092

obsłużonych
klientów

ZAWODOWO

Gocław to już ponad 20 lat mojego życia. Wspaniali ludzie, urzekające zakątki - chyba nie mógłbym już mieszkać nigdzie indziej w Warszawie. Specyficzny klimat tego miejsca sprawia, że praca jaką wykonuję na Gocławiu od 2010 roku to czysta przyjemność.

Przez te wszystkie lata udało mi się zobaczyć już kilkaset nieruchomości, dzięki czemu mogę śmiało powiedzieć, że lokalny rynek nieruchomości nie ma przede mną tajemnic. Na swojej drodze poznałem mnóstwo fantastycznych osób, które sprzedawały mieszkania lub potrzebowały pomocy w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Wielu z nich obdarzyło mnie swoim zaufaniem na tyle, że licznik sprzedanych przeze mnie mieszkań w okolicy dawno już przekroczył 50. Moje relacje z klientami opieram na zaangażowaniu i słowności, choć nie ukrywam, że lubię wzbogacić te relacje o odrobinę dobrego humoru.

PRYWATNIE

Moja przygoda z rynkiem nieruchomości zaczęła się dzięki pobytowi w Hiszpanii, gdzie bez wątpienia spędziłem najlepszy rok mojego życia. Kraj ten kocham jednak nie tylko z tego powodu. Uwielbiam hiszpańską kuchnię, pogodę oraz podejście do życia.
Szczególnie cenię sobie ludzi z Andaluzji, którzy są bardzo otwarci i mają oryginalne poczucie humoru. Moja życiowa pasja to futbol,
a moje serce dzielą Manchester United i Real Madryt. Chyba, że na boisko wybiega Legia Warszawa, wówczas nie mam wątpliwości komu kibicować.
W wolnych chwilach lubię samemu pobiegać za piłką lub obejrzeć dobry amerykański serial, choć najbardziej relaksują mnie podróże. Wyjeżdżam na krótko, ale często, dzięki czemu łatwiej mi funkcjonować na pełnych obrotach na co dzień.

Zobacz film