O nas

Autorski model biznesowy wypracowaliśmy w 2010 roku na podstawie głębokiej analizy polskiego rynku nieruchomości, czerpiąc również inspiracje z nowoczesnych, zachodnich wzorców, co zresztą robimy do dzisiaj.

Przede wszystkim stawiamy na solidne przygotowanie do pracy, dlatego każdy z naszych doradców, niezależnie od posiadanego doświadczenia, przechodzi kilkutygodniowy cykl szkoleń, który przygotowuje go nie tylko do pracy w branży nieruchomości, ale i do budowania relacji z ludźmi. 

Doradcy Lloyd Properties to lokalni eksperci, którzy doradzają w zakresie sprzedaży nieruchomości na ściśle wyznaczonych terenach. Nie tylko znają swoje części miasta z punktu widzenia mieszkańca, ale także na bieżąco obserwują zmiany w cenach transakcyjnych i ofertowych, dzięki czemu mogą podzielić się tym bogatym doświadczeniem z klientami. 

Każda nieruchomość, którą oferujemy, została wcześniej sprawdzona przez naszego doradcę. Każda z nich jest precyzyjnie opisana, wyposażona w komplet informacji, a także poglądowy rzut mieszkania. Dzięki temu nasi klienci już na etapie przeglądania oferty wiedzą, czy dana nieruchomość wpisuje się w ich oczekiwania czy też nie.

Wszystkie umowy sporządzane są pod nadzorem doświadczonego prawnika, który wspiera i nadzoruje doradców w zakresie sprawdzenia potrzebnych do sprzedaży dokumentów, a tym samym gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. (Pogromcy dokumentów)

Każdą firmę, niezależnie od modelu, tworzą ludzie, a „ludzie Lloyda” to zgrany zespół, nie tylko pełen zaangażowanych doradców i managerów, ale także inspirujących trenerów, wspierającej administracji, pomysłowego działu marketingu, czy niesamowitego informatyka. Razem pracujemy w przyjaznej atmosferze, co bardzo wpływa na jakość usługi, którą finalnie otrzyma klient.

 

Lloyd Properties jest częścią Lloyd Group


Lloyd Group
to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów oczekujących jasnych zasad współpracy i skuteczności w powierzonych działaniach. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, z wiedzą i doświadczeniem w obszarach, w których się specjalizują.

Czy sprzedajesz, czy kupujesz nieruchomość, przed Tobą transakcja, która prawdopodobnie wpłynie na całe Twoje życie. Warto więc przygotować się do niej dobrze i zaufać sprawdzonym i doświadczonym doradcom. Wesprzemy Cię w kwestiach związanych z przygotowaniem wymaganej dokumentacji i obsługą prawną. Pomożemy Ci wyszukać odpowiednią nieruchomość lub odpowiedniego klienta, a potem sprawnie i bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez transakcję.

Zastanawiasz się, jak najlepiej zainwestować w nieruchomości? Żaden problem. Dzięki wąskiej specjalizacji spółek Lloyd Group, nasi eksperci pokażą Ci wszystkie sposoby ulokowania twojego kapitału oraz doradzą, jak najskuteczniej i w jakie nieruchomości zainwestować, aby osiągnąć jak największy zysk. Służymy wsparciem na każdym etapie obrotu nieruchomościami, gdyż naszą firmę stworzyliśmy w oparciu o partnerską współpracę z klientem.

Oprócz Lloyd Properties w skład Lloyd Group wchodzą również:

  • Rent like home
  • Lloyd Investment

Rent like home jest firmą, która skupia swoje działania na dynamicznie rozwijającym się rynku wynajmu krótkoterminowego, odnosząc sukcesy zarówno w Zakopanem, Warszawie, Międzyzdrojach i Wrocławiu a już wkrótce w kolejnych miastach Polski. Zajmujemy się kompleksową obsługą apartamentów na wynajem tj. od obsługi rezerwacji, obsługi prawnej i home stagingu, przez marketing i promocję, aż po utrzymanie czystości i niezmiennie wysokiego poziomu obsługiwanych apartamentów.
Skuteczne działania marketingowe, m.in. w mediach społecznościowych, oraz obsługa wielu portali rezerwacyjnych przyczyniają się do zwiększenia liczby rezerwacji. A to z kolei przekłada się na większe zyski płynące z wynajmu i zadowolenie naszych klientów.

Lloyd Investment to zespół doradców, którzy specjalizują się w inwestycjach na rynku nieruchomości. Dzięki koncentracji na konkretnym rynku, dobrze wiemy, jak, gdzie i za ile należy kupić nieruchomość, a także co z nią zrobić, aby możliwie najkorzystniej pracowała dla nabywcy.

Większość inwestorów uważa nieruchomości za jedno z najbardziej bezpiecznych aktywów, na których można zarabiać na trzy sposoby:

  • kupując nieruchomości w korzystnych cenach, a następnie zwiększając ich wartość i odsprzedając z zyskiem,
  • spekulując, że ich wartość w długim terminie powinna wzrastać,
  • budując stabilny pasywny przychód i czerpiąc stałe zyski z wynajmu.

Można też łączyć te sposoby i jeszcze lepiej wykorzystać ich potencjał. Wiele lat pracy z tysiącami klientów sprawiło, że umiemy odpowiedzieć na różne potrzeby i oczekiwania. Jednym inwestorom zależy na płynności kapitału i łatwości wyjścia z inwestycji, inni chcą skupić się tylko i wyłącznie na rentowności. Właśnie dlatego eksperci Buy & Rent porównają i zaproponują inwestycję najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb. To specjaliści, którzy wiedzą co zrobić, aby na nieruchomościach zarobić więcej niż 5% w skali roku.

Podsumowanie

Wiele lat pracy z tysiącami klientów nauczyło nas, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania, a jedynym sposobem na właściwą obsługę jest zapewnienie usługi „uszytej na miarę”. Nasze spółki są w stanie właściwie rozpoznać zapotrzebowanie klienta i się nim zająć, a ponad tysiąc rekomendacji to najlepszy dowód naszej skuteczności.