Obsługa kredytowa

 

 

 

Wybór właściwego kredytu hipotecznego to prawdziwe wyzwanie, przy którym warto zwrócić uwagę na wszystkie szczegóły (także te ujęte drobnym drukiem), aby nie przepłacać przez 30 lat.

 

Porównaj oferty kredytów hipotecznych z poleconym ekspertem finansowym!


Kupując nieruchomość z Lloyd Properties, możesz skorzystać z pomocy doświadczonych i dedykowanych do współpracy z naszymi klientami ekspertów finansowych Expander Advisors, którzy porównają dla Ciebie oferty finansowania aż kilkunastu banków, a także pomogą przejść przez wszystkie formalności kredytowe.

 

Dlaczego nasi klienci korzystają ze wsparcia wskazanych ekspertów finansowych?

 

Wieloletnie doświadczenie – każdy z nich ma po kilkanaście lat doświadczenia na rynku kredytów mieszkaniowych i pomógł w uzyskaniu kredytu już tysiącom klientów.

Wszystko w jednym miejscu – mają w swoim portfolio oferty z kilkunastu banków. Dostęp do tak wielu ofert w jednym miejscu pozwala im znaleźć tę najlepiej dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego klienta.

Kompleksowa obsługa – sprawdzają zdolność kredytową klienta jeszcze przed złożeniem wniosków. Pomagają w formalnościach, skompletowaniu potrzebnych dokumentów i przeprowadzają przez cały proces kredytowy. Wszystko po to, żeby zaoszczędzić klientowi czas i niepotrzebne nerwy.

Uczciwość i transparentność – nie należą do żadnej instytucji bankowej. Zawsze prezentują plusy i minusy wybranej przez klienta oferty kredytowej. Rozmawiają też o ryzykach kredytu i pomagają się przed nimi zabezpieczyć, aby klienci czuli się bezpiecznie na każdym etapie procesu kredytowego.

Porównywanie ofert – jeśli klient posiada już ofertę kredytu, może pokazać ją ich ekspertowi i pozwolić im poszukać lepszej opcji. Warto pamiętać, że oferty banków szybko się zmieniają i często pojawiają się nowe promocje.

Darmowe spotkanie – są oni wynagradzani przez banki, i to one płacą ich wynagrodzenie za zamknięty kredyt. Nie oznacza to jednak, że kredyt będzie droższy niż w banku.

 

Nie dostałeś kredytu? Nie płacisz za pośrednictwo!

W przypadku otrzymania trzech negatywnych decyzji kredytowych, z trzech różnych banków, klient Lloyd Properties, który nie uzyskał kredytu przy współpracy z dedykowanym do jego obsługi ekspertem z firmy Expander, otrzymuje zwrot poniesionych przy umowie przedwstępnej na rzecz Lloyd Properties kosztów pośrednictwa.

 

Kliknij i wypełnij formularz, a ekspert przedstawi Ci możliwe rozwiązania kredytowe.

 

Zgłoś zainteresowanie obsługą kredytową

 

O szczegóły zapytaj swojego doradcę Lloyd Properties, poprowadzi Cię dalej i przedstawi kolejne kroki przybliżające Cię do uzyskania kredytu na wymarzoną nieruchomość.