Oferty pracy

Doradca ds. nieruchomości - oddział Trójmiasto - Gdynia

Warszawa

Wstęp

Jeśli pracujesz w sprzedaży i wk…. wkurza cię:

- nawijanie makaronu na uszy,

- przeciąganie liny i ciągła szermierka słowna,

- monotonia i dzień świstaka,

- oraz brak funu,

to być może warto, byś przeczytał to ogłoszenie do końca.

 

Jesteśmy biurem nieruchomości, które od 10 lat idzie pod prąd.  Uczymy, jak być mega skutecznym sprzedawcą, bez wciskania i sprzedażowego lukru. Pracujemy mądrze bez bezsensownego biegania po mieście, byś miał więcej czasu dla siebie. Mamy zupełnie inny model współpracy z klientem niż pozostałe biura nieruchomości.

W rezultacie nasi najlepsi doradcy sprzedają 2-3 razy więcej niż przeciętny agent.

I naprawdę dobrze zarabiają. Najlepsza dziesiątka naszych doradców zarobiła w 2019 roku średnio 212 tysiące złotych brutto, a trzy osoby znacznie przekroczyły poziom 200 tysięcy złotych brutto. 

Zacznij inaczej. Twórz z nami nasz nowy oddział w Gdańsku. Dołącz do nas na stanowisko:

 

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy

Nowe umiejętności

Łącznie 250 godzin szkoleń z zakresu nieruchomości, sprzedaży i budowania relacji. Nasz kurs da ci wiedzę i umiejętności niezbędne do stania się najlepszym w tym zawodzie. Wyniki, które osiągają nasi Doradcy pozwalają nam przypuszczać, że szkolimy najlepiej w branży. Na rynku wart jest on 16.000 złotych, ale nie musisz za niego płacić. Jesteśmy przekonani, że warto te pieniądze zainwestować w naszych nowych współpracowników.

Praktyka

Obserwacje, warsztaty i treningi pod okiem najlepszych managerów i trenerów sprzedaży. 
Stawiamy na praktykę! 

Praca

Twoim zadaniem będzie profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży i kupna nieruchomości. Będziesz wykonywać wolny zawód w oparciu o sprawdzony know-how, autorskie narzędzia oraz stałe wsparcie merytoryczne, a Twoje wynagrodzenie będzie oparte na prowizji lub na podstawie z prowizją.

 

Kim jesteśmy

Lloyd Properties to nasz pomysł na nowoczesne pośrednictwo w nieruchomościach. W ciągu ponad 10 lat zbudowaliśmy od podstaw firmę, która sprzedała ponad 3200 mieszkań i domów, działamy prężnie w Warszawie i Wrocławiu. Mamy jasno sprecyzowaną wizję dalszego rozwoju dlatego otwieramy nowy oddział w Gdańsku.

Jesteśmy zgranym zespołem, choć każdy z nas pracuje na realizację własnych celów. Wspieramy się nawzajem wiedzą i doświadczeniem, bo to najlepsza metoda, aby osiągać indywidualne korzyści. Jesteśmy zaangażowani w naszą pracę, bo przynosi nam rozwój finansowy i osobisty. 

Brzmi ciekawie? Zgłoś się do nas!

Wymagania

Wystarczy jeśli:

  • w kontaktach z ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie,
  • jesteś ambitny i samodzielny w działaniu,
  • masz otwarty umysł na nową wiedzę i doświadczenia,
  • umiesz efektywnie planować oraz organizować własną pracę i czas,
  • jasno formułujesz swoje myśli – w mowie i piśmie,
  • jesteś osobą pełną entuzjazmu i nie boisz się wyzwań. 

Świetnie jeśli dodatkowo:

  • miałeś do czynienia ze sprzedażą,
  • interesujesz się nieruchomościami.

 

 

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Więcej informacji tutaj.

 

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Wyślij swoją aplikację

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

dołącz CV