Praca w Lloyd Properties - opinie

Obecni współpracownicy

Karol Górski

Property Expert

Gdy stawiałem pierwsze kroki zawsze mogłem liczyć na pomoc innych.

Czytaj więcej

Anna Szałowska

od września 2015

Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że wybór Lloyd Properties był najlepszą decyzją zawodową jaką mogłam podjąć. W pełni identyfikuje się z firmą i jej dynamicznymi planami rozwoju, a praca tutaj daje mi niesamowicie dużo satysfakcji.

Czytaj więcej

Magdalena Mróz

od 2014

Postanowiłam, że dam z siebie wszystko. Dostałam więcej niż się spodziewałam.

Czytaj więcej

Jakub Bednarek

od września 2015

Ja - wyszedłem ze swojej strefy komfortu martwiąc się o pracę na etacie i comiesięczną pensję. Dziś - mam większą strefę komfortu - bo o pieniądze się nie martwię.

Czytaj więcej

Maciej Tylman

od listopada 2012

Dobra atmosfera do trwałego zwiększania własnych możliwości i kompetencji to główny czynnik jaki wciąż zwraca tu moją największą uwagę.

Czytaj więcej

Arkadiusz Gleń

od listopada 2012

Spotkanie z Lloyd Properties jest dla mnie największą życiową inwestycją. Cieszę się, że na swojej drodze spotkałem osoby, dające możliwość prawdziwego wielowymiarowego rozwoju.

Czytaj więcej

Byli współpracownicy

Karolina (Jarosińska) Przybysz

ponad 3 lata z nami

Zostałam zaproszona na rozmowę do Lloyd Properties i chciałam to potraktować jako utwierdzenie w przekonaniu, że to nie dla mnie. Poszłam na rozmowę i zostałam ponad 3 lata.

Czytaj więcej

Monika Henner

od lipca 2014

Pracują tu ludzie, którzy są pasjonatami tego co robią, a praca sprawia im przyjemność.

Czytaj więcej

Krystian Figurski

od listopada 2013

Nietuzinkowe podejście do rynku, kompleksowy program wdrażający, liczne szkolenia rozwojowe pracowników oraz wizja przyszłości realizowana krok po kroku.

Czytaj więcej

Błażej Murlowski

2,5 roku z nami

Panowała zdrowa atmosfera, za sprawą jasnych i sprawiedliwych zasad. Osobiście, mi to pomagało, bo wiedziałem na czym stoję, dokąd dążę i aż chciało się pracować:-)

Czytaj więcej

Anna Firląg

od sierpnia 2010

W Lloyd Properties nauczyłam się sprzedawać, zarządzać zespołem sprzedażowym, prowadzić rekrutację. Warto dodać, że nauka nieustająco trwa, bo przecież zawsze może być lepiej :)

Czytaj więcej

Urszula Główka

prawie rok z nami

Siłą firmy są i zawsze byli wyjątkowi ludzie, pracowici, ambitni, nastawieni na sukces.

Czytaj więcej

Michał Krystecki

ponad 3 lata z nami

Firmę Lloyd najbardziej cenię za to, że ludzie są w niej najważniejsi, za to, że inwestowane są w nich ogromne zasoby czasu, wiedzy oraz pieniędzy. Praca w tej firmie dała mi wiele narzędzi, które wykorzystuję w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Czytaj więcej

Marcin Ruszczyński

1 rok z nami

Dzięki oferowanemu przez firmę bogatemu programowi szkoleń, mają możliwość ciągłego rozwoju swoich umiejętności.

Czytaj więcej

Małgorzata Wojdan

7 miesięcy z nami

Lloyd zwyciężył zdecydowanie ze względu na bardzo jasną komunikację, klarowne zasady współpracy i doskonale przygotowujące do pracy kilkutygodniowe szkolenie. Uważam Lloyda za bardzo dobrą i świadczącą wysokiej jakości usługi agencję.

Czytaj więcej

Maciej Skurczyński

1,5 roku z nami

Agencja nie pozostawia pracowników samym sobie, tylko zanim pozwoli samodzielnie działać, każdemu przekazuje bardzo istotną wiedzę teoretyczną i praktyczną, która w późniejszym etapie pracy procentuje we współpracy z klientami.

Czytaj więcej

Katarzyna Bojczewska

4 miesiące z nami

Doradcy (i inni pracownicy) nie znajdują się w tej firmie „z przypadku” - tym bardziej jestem dumna z tego powodu, że i ja się tam znalazłam...

Czytaj więcej