Opis rekrutacji

Jak rekrutujemy najlepszych w Lloyd Properties?

Branża nieruchomości nie zawsze serio podchodzi do procesu doboru nowych współpracowników. My – tak! Rekrutacja doradców odbywa się w ciągu dwóch tygodni i zawiera elementy mające nie tylko przybliżyć potencjalnego współpracownika firmie, ale i samą firmę kandydatowi.

Krok 1

DAJ NAM ZNAĆ, ŻE CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ

Zacznij od poznania nas i naszej organizacji. Na stronie internetowej www.lloydgroup.pl, w zakładce „Dołącz do Nas” znajdziesz informacje, które ułatwią Ci ocenę, czy Ty i my do siebie pasujemy. Czytając nasze ogłoszenie rekrutacyjne, zastanów się, czy spełniasz opisane w nim wymagania. Odpowiedz sobie także na pytanie, czy zakres przyszłych obowiązków na stanowisku, na które chcesz kandydować, Ci odpowiada. Wyślij swoje CV oraz dodatkowe informacje, jeśli Cię o nie prosimy w danym ogłoszeniu.

Krok 2

WERYFIKUJEMY DOKUMENTY OTRZYMANE OD CIEBIE

Szanujemy czas, jaki nam poświęcasz, dlatego zawsze dostaniesz od nas potwierdzenie, że otrzymaliśmy twoje dokumenty. W ciągu 3 dni roboczych możesz liczyć na informację zwrotną, czy pozytywnie przeszedłeś wstępny etap rekrutacji.

Krok 3

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI: PIERWSZA ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Pierwszy etap ma charakter zapoznawczy i obejmuje około trzydziestominutową rozmowę nawiązującą do twojego doświadczenia zawodowego lub aktywności na studiach. Będziesz miał szansę zobaczyć nasze biuro i poznać menedżerów w nim pracujących. Bez względu na wynik tego lub następnych etapów, zawsze poinformujemy Cię o rezultacie rozmowy telefonicznie.

Krok 4

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ PODCZAS DRUGIEGO SPOTKANIA

Drugi etap to godzinna prezentacja rynku nieruchomości wtórnych oraz podstawowych zasad działania naszej firmy. Po niej następuje krótki test kompetencyjny oraz sesja pytań, które będziesz mógł skierować do pracujących z nami doradców. To tutaj będziesz mieć możliwość dowiedzenia się, na czym polega praca doradcy z pierwszej ręki – od członków naszego zespołu.

Krok 5

FINALNA DECYZJA

Ostatni etap rekrutacji doradcy do Lloyd Properties to pogłębiona rozmowa kwalifikacyjna. Trwa około 60 minut. Obejmuje dwa krótkie ćwiczenia. Po niej Ty i my, możemy podjąć ostateczną i świadomą decyzję dotyczącą rozpoczęcia naszej współpracy. Zapraszamy, życzymy powodzenia i... do zobaczenia!