Szkolenia

WIEMY, JAK WSPIERAĆ NASZ ZESPÓŁ
POZNAJ MYŚL SZKOLENIOWĄ LLOYDA

Zobacz film o szkoleniach

Autorzy tekstu

Krzysztof Rzepkowski
Trener

Arkadiusz Gleń
Trener

Zapewne spodziewasz się, że w punkcie Szkolenia zasypiemy Cię hasłami o doskonaleniu umiejętności sprzedażowych, kształtowaniu zachowań zorientowanych na klienta, zwiększaniu skuteczności działań handlowych oraz innymi tego typu pustymi sloganami marketingowymi. Wybacz, ale musimy Cię rozczarować. Nasze szkolenia to nie zbiór haseł, które mają uwieść Cię i przekonać, byś do nas aplikował. To też nie zestaw sztuczek i magicznych zaklęć, które rzekomo w tydzień zrobią z Ciebie supersprzedawcę.

MYŚL SZKOLENIOWA LLOYDA

To autorska koncepcja wypracowana na podstawie różnych szkół sprzedażowych i naszych doświadczeń. Przez ostanie lata uważnie przyglądaliśmy się pracy agentów nieruchomości oraz sprzedawców z innych branż. Odbyliśmy tysiące rozmów z klientami, którzy sprzedawali bądź kupowali nieruchomości, pytając o bolączki i problemy przy współpracy z pośrednikiem. Zobaczyliśmy, że często między klientem a sprzedawcą tworzy się pewien mur. Sprzedawcy, zamiast słuchać i doradzać, namawiają i każdym możliwym sposobem próbują domknąć sprzedaż. Klienci zaś, widząc, że nikt ich nie słucha, skutecznie zniechęcają się do współpracy i stosują różne uniki, byle by tylko pozbyć się natrętnego sprzedawcy. W efekcie obie strony są rozgoryczone i mają poczucie straconego czasu. Dlatego na naszych szkoleniach zwracamy szczególną uwagę na budowanie relacji w atmosferze szczerości i partnerstwa. Uczymy, jak aktywnie słuchać, by faktycznie zrozumieć potrzeby klientów. Nasi doradcy niczego nie wciskają i do niczego nie przekonują, zdając sobie sprawę, że to klient wie lepiej, jakiego mieszkania bądź domu szuka. Uczymy, jak pomagać w podjęciu decyzji, bo chcemy być autentycznymi doradcami, a nie sprzedawcami.

6-CIO TYGODNIOWY KURS PODSTAWOWY

Weźmiesz udział w intensywnym 6-tygodniowym kursie szkoleniowym, który przygotowuje Cię do pracy zgodnie z naszymi standardami. Tam właśnie nauczysz się m.in. aktywnie słuchać, mądrze pytać i budować szczerą relację. Tam poznasz warsztat pośrednika i zgłębisz wiedzę merytoryczną, by zapewnić klientom pełne bezpieczeństwo przy transakcji. Dowiesz się m.in. o niuansach prawa nieruchomości, kwestiach podatkowych i kredytowych, typach budownictwa. By rzetelnie prezentować nieruchomość do sprzedaży, nauczysz się, jak robić zdjęcia, rysować rzuty oraz stworzyć jej kompletny opis. Ponadto, dostaniesz narzędzia, jak mądrze organizować swoją pracę, zarządzać czasem, a także wyznaczać i realizować cele. A gdy już dołączysz do grona najlepszych doradców, zaprosimy Cię na kurs zaawansowany. Na nim rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie komunikacji, retoryki, negocjacji oraz szeroko rozumianych relacji interpersonalnych.

SZKOLENIA TYGODNIOWE

Stawiamy na stały rozwój, dlatego w każdy poniedziałek dostaniesz wsparcie od trenerów, menedżerów oraz zaproszonych gości. Cotygodniowe półtoragodzinne szkolenia są odpowiedzią na bieżące potrzeby zespołu i dotyczą zarówno kwestii merytorycznych (np. analiza cen transakcyjnych w poszczególnych dzielnicach), jak i kompetencji miękkich (np. motywacji czy umiejętności pracy w zespole). Ponadto – w myśl zasady 2+2=5 – wykorzystujemy ten czas, by wymienić się doświadczeniami i wzajemnie wspierać w codziennej pracy. Wraz z nami będziesz budował zespół ekspertów rynku nieruchomości.

WARSZTATY I COACHINGI

Stawiamy na praktykę i wiemy, że tylko mądre wdrożenie może przynieść pożądane rezultaty. Dlatego dostaniesz od nas indywidualne wsparcie podczas warsztatów oraz sesji coachingowych, dzięki którym szybciej ugruntujesz nabytą wiedzę i łatwiej odnajdziesz się w sytuacjach sprzedażowych. Lubimy teorię i zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest w naszej pracy. Ale to praktyka czyni mistrza. I to ona jest kluczem do zrozumienia naszego podejścia do sprzedaży. To tyle z naszej strony. Reszta będzie zależeć już tylko od twojego zaangażowania i twojej konsekwentnej pracy.
Zobacz film z naszych szkoleń

Zobacz zdjęcia z naszych szkoleń