Nasze wartości

1

POŚREDNICTWO TO DLA NAS DORADZTWO W OPARCIU O WIEDZĘ O REJONACH, W KTÓRYCH CODZIENNIE PRACUJEMY

Nasz zespół podlega rejonizacji, co oznacza specjalizację w obsłudze ofert z konkretnej dzielnicy. Dzięki temu możesz być pewien, że nasi doradcy wiedzą o nieruchomościach wszystko, co niezbędne w procesie kupna/sprzedaży. Mamy informacje o budynku, w którym dana nieruchomość się znajduje, jego okolicy i infrastrukturze. Widzieliśmy setki mieszkań i domów, dzięki czemu możemy świadczyć fachowe doradztwo, eliminując stres i ryzyko.

Nasi doradcy to Twoi potencjalni sąsiedzi… Wielu z nich wychowało się w rejonach miasta, w których się specjalizuje. Znają każdy blok, uliczkę i miejsca, gdzie młoda mama może spotkać inne mamy na spacerze. Możesz im zaufać!

2

STAWIAMY NA OPIEKĘ W CAŁYM PROCESIE SPRZEDAŻY I KUPNA NIERUCHOMOŚCI

Ustalanie właściwej ceny nieruchomości, prowadzenie rozmów i negocjacji, sprawdzenie stanu prawnego, konstruowanie i sprawdzanie umów przedwstępnych i przenoszących własność… Brzmi skomplikowanie? Być może. Ale to elementy naszej pracy, którą wykonujemy z pasją, by nasi klienci mogli skupić się na wyborze mieszkania, a nie błądzić w gąszczu formalno-prawnych zawiłości. Wiedza o zmieniających się uregulowaniach prawnych z zakresu nieruchomości to kluczowy element oferowanej przez nas usługi!

Podczas gdy Ty możesz skoncentrować się na dobraniu koloru mebli do wielkości kanapy, my ustalamy właściwą cenę nieruchomości, prowadzimy rozmowy i negocjacje, konstruujemy i sprawdzamy umowy przedwstępne i przenoszące własność… Brzmi skomplikowanie? Nie martw się – od tego jesteśmy my!

3

CHCEMY BYĆ DLA NASZYCH KLIENTÓW I WSPÓŁPRACOWNIKÓW PARTNEREM

Nie ma dla nas cenniejszej wartości niż relacja oparta na partnerstwie, uczciwości i przejrzystości. Pragniemy, by osoby, które z nami współpracują, wiedziały, jak ważne dla nas są ich potrzeby. Relacje międzyludzkie oznaczają przecież dużo więcej niż kolejna transakcja dokonana za naszym pośrednictwem. Dla Lloyd Properties największym kapitałem są zadowoleni klienci, którzy dzięki nam zrealizowali swoje marzenie!