Złotówka od sprzedającego

Nigdy nie rozliczamy się z właścicielem nieruchomości, gdyż nasze wynagrodzenie pokrywa tylko kupujący.

W ramach naszej usługi doradzamy sprzedającym w zakresie wszystkich kwestii niezbędnych do sprawnej i bezpiecznej sprzedaży ich mieszkania. Po pierwsze, dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem, dając wskazówki jak przygotować nieruchomość do sprzedaży, a więc co zrobić, aby jak najwięcej osób mogło poczuć, że może to być ich wymarzone M.

Po drugie, dzięki znakomitemu rozeznaniu naszych doradców w realiach sprzedażowych na lokalnych rynkach, pomagamy właścicielom oszacować realną wartość ich nieruchomości na podstawie cen transakcyjnych i ofertowych z danej części miasta, dzięki czemu proces sprzedaży przebiega sprawnie, a właściciele nie tracą długich miesięcy na rozpoznanie rynku.

Po trzecie promujemy i pozycjonujemy ofertę tak, aby dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych. Dbamy przy tym o to, by jak najlepiej dopasować mieszkanie do kryteriów poszukiwań klientów, unikając w ten sposób niepotrzebnych wizyt.

Rozliczamy się tylko z kupującymi, aby przy planowaniu budżetu na zakup od razu wiedzieli, ile wynoszą wszystkie koszty okołotransakcyjne, na które trzeba się przygotować. Przejrzystość tego modelu sprawia, że zaufały nam tysiące klientów, z którymi przeprowadziliśmy już ponad 2100 transakcji.

Wystarczy wypełnić formularz, a my zajmiemy się całą resztą.